24 ثانیه حرف حساببسکتبالتحلیل بسکتبال

احسانی :حداقل انتظار ما نگاه ملی صدا و سیما به ذوب آهن بود

احسانی: حداقل انتظار ما نگاه ملی صداوسیما به ذوب‌آهن بود!
علیرضا احسانی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان پس‌از صعود تیم بسکتبال این باشگاه به مرحله یک چهارم نهایی لیگ بسکتبال باشگاه‌های غرب آسیا اظهار داشت: همان‌گونه که شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده آهن و فولاد کشور در میان اهالی صنعت و تولید به‌عنوان خط مقدم جبهه صنعت شناخته می‌شود باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن نیز پس‌از پنج دهه حضور تأثیر گذار و غیرقابل‌انکار در ورزش حرفه‌ای کشور همچنان با وجود همه مشکلات موجود پرچم‌دار ورزش ایران اسلامی در میادین آسیایی و ملی است.
وی در ادامه گفت: تیم بسکتبال ذوب‌آهن درحال‌حاضر به‌عنوان نماینده قدرتمند جمهوری اسلامی ایران در رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های غرب آسیا حضور دارد و شب گذشته نیز با شکست دادنتیم مدعی نفت عراق به مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات راه یافت سؤالم از مسئولان محترم صداوسیما این است که چرا نباید مسابقات تیم ذوب‌آهن به‌عنوان نماینده ایران در آسیا حداقل از یکی از شبکه‌های سیما به‌صورت زنده پخش گردد؟
وی همچنین گفت: پس‌ازبیش از پنجاه سال صرف هزینه و کسب عنوان افتخار برای میهن اسلامی‌مان دیگر باید چه عملکردی داشته باشیم تا این حداقل حمایت رسانه‌ای از ما صورت بگیرد؟
مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در ادامه گفت: مسابقات تمام تیم‌های حاضر در رقابت‌های غرب آسیا از کانال‌های تلویزیونی کشورهایشان پخش می‌شود و در گسترده‌ترین سطح ممکن حمایت می‌شوند! ما علاوه‌بر دست‌وپنجه نرم کردن با مشکلات اقتصادی و تیم‌داری در ده‌ها رشته باید برای پخش مسابقاتمان در شبکه‌های رسانه کشور خودمان نیز چانه بزنیم و خواهش و تمنا بکنیم.
وی در پایان گفت: حمایت رسانه‌ای از باشگاه ذوب‌آهن در رقابت‌های آسیایی حداقل انتظار ما از رسانه ملی است و امیدواریم عزیزان مسئول در این زمینه تصمیمی مناسب بگیرند

کوارتر آخر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا