بسکتبالآموزش بسکتبالکوارتر آخر

جوع عطا: هدف مسابقات مینی ، توسعه ورزش بسکتبال می باشد

مسعود پناهی اصفهانی:

باعرض سلام و ادب و احترام خدمت خانواده محترم بسکتبال
ابتدا عرض میکنم مسابقات مینی بسکتبال شهر اصفهان مطابق آخرین آیین نامه فدراسیون در حال برگزاری میباشد و قطعا هدفگذاری و آیین نامه های بالادستی، ملاک عمل هیات شهرستان میباشد،نتایج رقابتها بر روی اسکوربورد ثبت نمیشود،صرفا در پایان هر مسابقه به مربیان اعلام میگردد. اینکه برخی از دوستان رعایت اخلاق ورزشی را نمیکنند بحث دیگریست.


به شکر خدا و استقبال خوب مربیان و خانواده های عزیز و حمایت هیات محترم بسکتبال استان، مسابقات در شرایط خوبی در حال برگزاریست ،هیات بسکتبال نه به دنبال آمار و ارقام است و نه تا به حال جایی آمار اعلام شده ، اما این اقبال و اعتماد دوطرفه بین برگزار کنندگان و باشگاه ها و آکادمی ها است که این تعداد تیم بالا در مسابقات شرکت کردند که جای خرسندی و امیدواری دارد و نه جای ناراحتی….! به نوبه خودم از همه عزیزانی که مارادر این مسیر همراهی میکنند تشکر میکنم به خصوص مربیان فهیمی که شرایط مسابقات و رده سنی و اخلاق حرفه ای را در نظر میگیرند، قطعا دغدغه هیات نیز آسیب نرسیدن به فرزندان عزیزمان است و این موضوع در جلسات قرعه کشی مسابقات اعلام شده که تیمهای قویتر رعایت اخلاق ورزشی را انجام دهند و تاکنون نیز اکثر موارد این اتفاق زیبا افتاده و سایر اتفاقات قشنگی که در این مسابقات شاهد هستیم از جمله: احترام متقابل بازیکنان و کادر فنی تیمهای برنده و بازنده – تشکیل حلقه دوستی بازیکنان و مربیان هر دو تیم در پایان هر مسابقه-احترام به داوران عزیز و زحمتکش احترام به بزرگتر ها و …که جای تشکر از تیمهای شرکت کننده را دارد.
قطعا در ارزیابی ها موارد مذکور مد نظر هیات بسکتبال قرار میگیرد.
در خصوص سید بندی با توجه به اینکه در سال جاری مسابقات شهرستان اصفهان برای اولین باردر این رده برگزار میشد امکان ارزیابی و سیدبندی و جود نداشت اما انشالله در مسابقات آتی سیدبندی انجام خواهد شد.
هدف مسابقات در این رده سنی توسعه ورزش بسکتبال میباشد، بالابردن سطح فنی بازیکنان و همچنین ارزیابی تیمها،مربیان و انشالله توسعه اخلاق حرفه ای و ورزشی میباشد.

با تشکر
سام جوع عطا
رئیس هیات بسکتبال شهرستان اصفهان

کوارتر آخر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا