اخبار بسکتبال ایرانبسکتبال

سمیه گلی: دوست داشتم، در این دور سرمربیمان، کنارمان باشد.

سمیه گلی کمک مربی تیم خانه بسکتبال کاشان گفت:
مرحله دوم دور برگشت مسابقات بسکتبال بانوان لیگ نوجوانان کشور گروه c که دور آخر مرحله مقدماتی بود. که به میزبانی خانه بسکتبال اصفهان برگزار شد.

وی ادامه داد: این دور ما از میزبانی و داوری راضی بودیم. بازی آخرمان با تیم نخل جهرم بود و خدا را شکر ما برنده این بازی شدیم و توانستیم جزو چهار تیم از گروه صعود کنیم. انشاالله که اتفاقاتی که افتاده خیر باشد و بتوانیم دوم باشیم  ولی اگر نشد ما احتمال داره کمی پایین‌تر بیاییم و به عنوان تیم چهارم بالا بیاییم.

گلی گفت: خیلی دوست داشتم در این دور خانم گلی سرمربی مان کنار مان باشند، متاسفانه نمی دانم چه شد که ایشان باید بالا می نشستند و کنار تیم نبودند و این خیلی برای  من ناراحت کننده بود، چون من برای اولین بار است که  مربیگری را انجام می‌دهم و من دچار استرس بودم ولی خب همین وجودشان از بالا خیلی به ما کمک کرد، چون بازیکنان به مربیشان خیلی وابسته هستند به دلیل اینکه سنشان کم است و این به نظرم حرکت خوبی نبود که مربی بیاید و در  بین تماشاچی‌ها بالا بنشیند. دوست داشتیم ایشان پایین در کنارمان باشند به دلیل اینکه روحیه و قوت تیم ما دو برابر می‌شد.

وی گفت:این دور ناظر و داورها خوب بودند و اشتباه خاصی نداشتند که بگم خطایی را دیدند و سوت نزدند و از بازی‌ها راضی بودیم و همین که بردیم جای خوشحالی بود. ممنونم از لطف شما .

خبرنگار۲۴ثانیه: هانیه زال پور

 

کوارتر آخر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا