بسکتبال

سنگین‌ترین شکست تاریخ جام‌جهانی برای ایران

مسعود پناهی :

تیم ملی کشورمان در نخستین دیدار از جام‌جهانی بسکتبال به مصاف برزیل رفت و متحمل سنگین‌ترین شکست خود در تمام ادوار حضور در جام‌جهانی شد.


تیم ملی کشورمان ظهر امروز در حالی به مصاف برزیل رفت که برای اولین بار در سالیان گذشته حامد حدادی از روی نیمکت بازی را آغاز کرد و نتیجه این دیدار چیزی جز باخت ۵۹ به ۱۰۰ نبود.
هاکان دمیر سرمربی کشورمان پس از بازی اذعان داشت: باید بپذیریم خوب نبودیم
وی ادامه داد: بازی خوبی برای ما نبود.تمرینات زیادی را پشت سر گذاشته بودیم اما باید بهتر بازی می کردیم. همان طور که گفتم امتیازهای زیادی از دست رفت. ما باید این را بپذیریم که خوب نبودیم اما تلاش کنیم اشتباهات جبران شود تا در بازی‌های بعد بهتر شویم. این چیزی است که لازم داریم.
همانگونه که مشاهده می‌شود، بنا به نشر صحبتهای هاکان دمیر در پیج تلگرام فدراسیون بسکتبال، هیچ صحبت فنی و اشاره به نواقص تیم نشده و تنها به نکته بسنده کرده که خوب نبودیم که البته هر بیننده تلویزیونی به راحتی به این مهم پی می‌برد.
اکنون که گذشت و تیم ملی بسکتبال ایران بایستی هرچه سریعتر ریکاوری کند و خود را برای بازی دوم مقابل ساحل عاج آماده نماید. تیمی فیزیکی و جنگنده که البته امیدواریم ملی‌پوشان کشورمان عملکرد بهتری از خود به نمایش بگذارند.

کوارتر آخر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا