بسکتبالهانیه زال پور

🏀منوچهر شهامت نژاد، برگزاری مسابقات در رده نونهالان کار بسیار خوبی است.

🏀 منوچهر شهامت نژاد از پیشکسوتان بزرگ بسکتبال گفت:

من مدت ۲۰ سال رئیس هیئت بسکتبال استان اصفهان بودم و با توجه به موقعیت های موجود در سطح کشور مقام های زیادی کسب کردیم. ۱۰ دوره قهرمان باشگاه های ایران بودیم.

وی در ادامه در مورد روند مسابقات نونهالان بیان کرد: برگزاری مسابقات رده های نونهالان کار بسیار خوبی است و کسانی که برای این مسابقات برنامه ریزی،  تلاش و سرمایه گذاری کرده اند تصمیم بسیار خوبی گرفته اند زیرا از بین همین بازیکنان کوچک می توان انتخاب کرد و تیم خوبی برای اصفهان، چه در این رده و چه در رده های مختلف تشکیل داد.

وی ادامه داد: آقای مهندس رضایی رئیس هیئت بسکتبال خودشان جزو بازیکنان ملی بوده است و خوشحالم با توجه به مسئولیت ایشان، در رده سنی نونهالان سرمایه گذاری کرده اند و این سرمایه گذاری ها می تواند نتیجه دهد برای آینده ی بسکتبال و من این روز را نوید می دهم.

ایشان به خانواده ها توصیه می کنند: بچه ها را در این رده ی سنی به مسابقات بیاورند و حمایت و پشتیبانی کنند زیرا این حمایت ها نتیجه بسیار خوبی برای بچه ها دارد که بیایند در محیطی سالم و ورزش کنند. البته این احتمال هم وجود دارد که بچه ها به رشته های دیگر ورزشی هم علاقه مند باشند. و این ها برای  مسابقات شهری ،کشوری و ملی و آینده بسکتبال اهمیت دارد. 

در پایان وی گفت: آرزو می کنم برنامه هایی این چنینی هیئت بسکتبال نتیجه دهد و تشکر می کنم از خانواده ها و مصاحبه ی پایگاه خبری ۲۴ ثانیه.

نویسنده و خبرنگار پایگاه خبری ۲۴ ثانیه: هانیه زال پور

کوارتر آخر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا