اخبار بسکتبال ایران

استاد وحید ابوالحسنی به پاس نزدیک به نیم قرن تلاش صادقانه و فداکارانه در بسکتبال ایرانخانه بسکتبال ایراناخبار – خانه بسکتبال ایران

سایت خانه بسکتبال ایران؛

سایت خانه بسکتبال ایران؛ جامعه بسکتبال ایران با ایجاد فرصت در تهدیدهای حاصل از سوءمدیریت در فدراسیون بسکتبال، دست به کار شده و با حرکت‌های اجتماعی و ایجاد همبستگی و پیوستگی سعی در حفظ سرمایه‌ها و منابع انسانی این ورزش دارد که توسط چند نفر رانت‌خوار رو به اضمحلال است.

تأسیس جامعه نیکوکاران بسکتبال یکی از این حرکت‌های اجتماعی با دستاوردهای کلان و با بکارگیری مؤثر از نیروی عظیم پیشکسوتان و دلسوزان بسکتبال است.

علاوه بر آن در جای جای بسکتبال با وجود اوضاع کرونایی، مراسم تجلیل و قدردانی از استادانی انجام می‌شود که شاید در یک فساد سیستمی مورد بی مهری ساختارها قرار بگیرند اما جامعه بسکتبال اعم از شاگردان‌ آنان، زحمات چندین ساله‌ی این استادان را ارج می‌نهند و به آنان اعتبار می‌بخشند.

دیشب یکی از صحنه‌های باشکوه را در گردهمایی بازیکنان تیم ظفر شمیران شاهد بودیم که با حضور حدود ۹۰ بازیکن سابق این باشگاه برگزار شد.

این بازیکنان از استاد وحید ابوالحسنی به پاس نزدیک به نیم قرن تلاش صادقانه و فداکارانه در بسکتبال ایران و باشگاه ظفر شمیران تجلیل و قدردانی کردند.

از نکات برجسته‌ی مراسم دیشب ارتباط تصویری بازیکنان سابق ظفر از ۱۱ کشور و ۴ قاره بود که به منظور بزرگداشت استاد وحید ابوالحسنی بنیانگذار و سرمربی تیم‌های باشگاه انجام شد.
همچنین از تلاش‌های سعید کاشانیان و مصطفی فرهانیان که سال‌ها به عنوان مربی با استاد ابوالحسنی همکاری ‌کردند تقدیر شد.

عصر طلایی بسکتبال ظفر در دهه‌های ۶۰ و ۷۰ شکل گرفت. تیم‌های استاد ابوالحسنی با اقتدار و اختلاف سرآمد بسیاری از تیم‌ها در تهران و استان‌ها بودند.

بازیکنان بسیاری از این باشگاه در رده‌های مختلف ملی و باشگاهی بازی کردند.

نوشته استاد وحید ابوالحسنی به پاس نزدیک به نیم قرن تلاش صادقانه و فداکارانه در بسکتبال ایران اولین بار در سایت خانه بسکتبال ایران پایگاه تخصصی بسکتبال ایران پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا