اخبار بسکتبال ایران

نگاهی به بازی‌های تدارکاتی تیم ملی بسکتبال آمریکا/ بازگشت بعد از دو شکستخانه بسکتبال ایراناخبار – خانه بسکتبال ایران

سایت خانه بسکتبال ایران؛

خانه بسکتبال ایران – تیم بسکتبال آمریکا به ازای باخت مقابل نیجریه و استرالیا در بازی با آرژانتین به پیروزی برگشت.
پیروزی ۱۰۸ بر ۸۰ مقابل آرژانتین بسیار ضروری بود.
آنها در کوارتر چهارم فاصله را بیشتر کردند تا امید آرژانتین برای یک بازی نزدیک خاتمه یابد.
ستارگان؛ دورنت، بیل، آدبایو و لیلارد، عملکردی داشتند که هواداران به آن عادت کرده‌اند.

اگر ایالات متحده در المپیک می‌خواهد به چهارمین طلای پی در پی برسد باید این چهار بازیکن در سطح بالای بسکتبال خود بازی کنند.

در اینجا ۳ دلیل برای آمریکا وجود دارد:

اول) با یک پیروزی، کشتی ایالات متحده هنوز درست نشده است

آرژانتین کمک کرد تا آمریکا به مسیر خود بازگردد که این یک روایت خوب است اما لزوماً منصفانه یا کافی نیست.
به یاد داشته باشید، همان تیم نیجریه که روز شنبه تیم ایالات متحده را شکست داد، آرژانتین را نیز با نتیجه ۹۴ بر ۷۱ منفجر کرد. این همان تیمی نیست که در سال ۲۰۰۴ برای آمریکا دردسر ایجاد کرده بود. مانو جینوبلی بازنشسته است. آندرس نوچیونی بازنشسته است. فابریسیو اوبرتو بازنشسته است. کارلوس دلفینو بازنشسته است. لوئیس اسکولا آخرین چهره اصلی از آن گروه است که باقیمانده است و او ۴۱ ساله است.

با این جزییات، به سختی بتوان سلطه همه جانبه تیم امریکا را باور کرد.

دوم) چگونه از تیم آمریکا دفاع می‌کنید؟

با توجه به قدرت بازی فردی بازیکنان ایالات متحده، بازیکنان دفاعی قصد دارند در منطقه جمع شوند یا بازگشت‌های سریع به دفاع داشته باشند. برای دفاع یک علیه یک کار سخت می‌شود. لیلارد در مقابل یک بیگ من منطبق با یک نفر که احتمالاً با کیفیت NBA نیست، یکی است. شاید نیمی از مردان بزرگ در زمین بتوانند راحت در منطقه از لیلارد دفاع کنند.
این مسئله اساسی است هر تیمی که می‌خواهد از تیم ایالات متحده دفاع کند باید آن را حل کند. گاردهای آنها دارای شوت‌های قابل توجهی هستند و در واقع راه خوبی برای دفاع از آنها وجود ندارد. شما فقط باید امیدوار باشید که آنها شوت‌های خود را از دست بدهند.

سوم) آسیب پذیری‌های دفاعی تیم آمریکا

اسکولا ۴۱ ساله است. او هنوز یک بازیکن با ارزش در صحنه بین‌المللی است، اما در این مرحله از زندگی حرفه‌ای خود، واقعاً نباید برای تیمی با این فهرست آمریکایی مشکل ایجاد کند. با این حال او در کمتر از ۱۹ دقیقه ۱۶ امتیاز کسب کرد. او این کار را تا حدی با بهره گیری از عدم تطابق که آزادانه به او داده شده بود، انجام داد. تیم ایالات متحده در حال حاضر سه مرد بزرگ در لیست دارد. کوین لاو، درایموند گرین و آدبایو. با دو نفر آخر بهترین وجه در طرح‌های سوئیچینگ استفاده می‌شود. بنابراین آمریکایی‌ها کاملاً در حال تغییر هستند.

این باعث شد آرژانتین مدافعان کوچکتر تیم آمریکا را برای استفاده از اسکولا شکار کند. استرالیا در مسابقه تدارکاتی خود با تیم ایالات متحده آمریکا موفقیت مشابهی کسب کرد. این یک نقص در ساخت لیست است که مهاجمان قصد استفاده از آن را دارند.

نوشته نگاهی به بازی‌های تدارکاتی تیم ملی بسکتبال آمریکا/ بازگشت بعد از دو شکست اولین بار در سایت خانه بسکتبال ایران پایگاه تخصصی بسکتبال ایران پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا