اخبار بسکتبال ایران

یوروبسکت ۲۰۲۲ / ۴ تیمی که دیشب به یک‌چهارم صعود کردند / بهترین‌های بسکتبال اروپاخانه بسکتبال ایراناخبار ⋆ خانه بسکتبال ایران


Warning: Undefined variable $author_details in /home/gitkdukq/public_html/wp-content/plugins/wp-user-profile-avatar/templates/wp-author-box-social-info.php on line 87

سایت خانه بسکتبال ایران؛

دیشب ۴ مسابقه از دور یک هشتم پایانی رقابت‌های بسکتبال قهرمانی اروپا به پایان رسید و دانچیچ، براون، گوبرت، هرنانگومز و شرودر با بهترین عملکرد به کار خود پایان دادند.

لوکا دونچیچ روز شنبه با آغاز مرحله یک هشتم نهایی در فیبا یورو بسکت ۲۰۲۲، در کارایی پیشتاز شد.
دانچیچ سومین بازی متوالی را با ۳۰+ امتیاز (۳۵ امتیاز)، همچنین ۵ ریباند، ۵ پاس منجر به گل و ۴ توپربایی ثبت کرد تا اسلوونی را در پیروزی ۸۸-۷۲ از بلژیک پشت سر بگذارد.
اسلوونی به دفاع از عنوان قهرمانی خود ادامه می‌دهد.

رودی گوبرت با ۲۰ امتیاز و ۱۷ ریباند، از جمله یک دانک زیبا، یک دبل دبل مسلط به دست آورد و فرانسه با نتیجه ۸۷ بر ۸۶ در یک بازی هیجانی بر ترکیه پیروز شد.

اسپانیا در وقت اضافه با نتیجه ۱۰۲-۹۴ مقابل لیتوانی برنده شد. لورنزو براون در اواخر بازی به میدان رفت تا با ۲۸ امتیاز همراه با ۸ پاس منجر به گل سهم بزرگی در این پیروزی داشته باشد. در حالی که ویلی هرنانگومز ۲۱ امتیاز، ۸ ریباند و ۲ پاس منجر به صعود اسپانیا به مرحله یک چهارم نهایی اضافه کرد.

دنیس شرودر، با ۲۲ امتیاز و ۴ ریباند و ۸ پاس منجر به گل، تیم را تکمیل کرد و آلمان در مقابل مونته نگرو با نتیجه ۸۵-۷۹ مقابل تماشاگران میزبان در برلین پیروز شد.

یوروبسکت ۲۰۲۲ با میزبانی مشترک آلمان، گرجستان، ایتالیا و گرجستان در دور گروهی آغاز شده بود و امروز با ۴ دیدار در ادامه مرحله یک هشتم ادامه می‌یابد.

اکراین – لهستان
فنلاند – کرواسی
ایتالیا – صربستان
یونان – جمهوری چک

بهترین‌های یوروبسکت تا امروز

نوشته یوروبسکت ۲۰۲۲ / ۴ تیمی که دیشب به یک‌چهارم صعود کردند / بهترین‌های بسکتبال اروپا * خانه بسکتبال ایران پایگاه تخصصی بسکتبال *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا