اخبار بسکتبال ایران

آشنایی با بازیکنان تیم ملی بسکتبال فرانسه در المپیک توکیو ۲۰۲۰ + فیلمخانه بسکتبال ایراناخبار – خانه بسکتبال ایران


Warning: Undefined variable $author_details in /home/gitkdukq/public_html/wp-content/plugins/wp-user-profile-avatar/templates/wp-author-box-social-info.php on line 87

سایت خانه بسکتبال ایران؛

سایت خانه بسکتبال ایران؛ آشنایی با بازیکنان تیم ملی فرانسه در المپیک توکیو ۲۰۲۰

ایران – فرانسه: شنبه ۹ مرداد، ساعت ۵:۳۰

۱.Frank Bryan Ntilikina :

فرانک برایان ۲۳ ساله و یک بازیکن بلژیکی و الاصل که برای تیم ملی فرانسه بازی می‌کند، او یکی NBA player های تیم ملی فرانسه و در تیم نیویورک نیکس عضویت دارد، او یک پوینت گارد است و قهرمانی زیر ۱۸ سال و زیر ۱۶ سال اروپا را در کارنامه خود دارد.

۲.Timothé Luwawu-Cabarrot‎:

لوواوو یک بازیکن ۲۶ ساله و در تیم بروکلین عضویت دارد و در سال ۲۰۱۶ از تیم فیلادلفیا درفت شده است، او یک شوتینگ گارد است و ۱۹۸ سانتی متر بلندای قامت او است.

۳.Thomas Heurtel

توماس یک بازیکن ۳۲ ساله و در تیم رئال مادرید عضویت دارد، او یک پوینت گارد، توماس در کارنامه خود مقام سومی جام جهانی ۲۰۱۴ و قهرمانی اروپا ۲۰۱۳ را دارد.

۴.Nicolas batum

نیکولاس ۳۲ ساله و در تیم کلیپرز عضویت دارد ،پوزیشن بازی او small forward است و ۲۰۳ سانتی متر بلندای قامت نیکولاس و در گذشته سابقه بازی برای پورتلند را هم داشته است.

۵.Guerschon yabusele

این بازیکن ۲۵ سال سن دارد و پوزیشن بازی او power forward ، او در تیم رئال مادرید عضویت دارد و ۲۰۳ سانتی متر بلندای قامت او است.

۶.Evan fournier

پوزیشن بازی ایوان شوتینگ گارد و تیم بوستون سلتیک عضویت دارد، ۱۹۸ سانتی متر بلندای قامت فورنیر و ۲۸ سال سن دارد، از باشگاه هایی که او بازی کرده می‌توان به دنور اشاره کرد.

۷.Nando de Colo

ناندو ۳۴ ساله است و در تیم فنرباغچه ترکیه عضویت دارد، ۱۹۶ سانتی متر بلندای قامت او است و در پوزیشن شوتینگ گارد بازی می‌کند ناندو سابقه بازی در لیگ اسپانیا و NBAرا هم دارد.

۸.Vincent poirier

او بازیکن تیم رئال مادرید و یک سنتر محسوب می‌شود، ۲۱۳ سانتی متر بلندای قامت او است و ۲۷ سال سن دارد.

۹.Andrew albicy

او یکی از بازیکنان کوتاه قامت تیم فرانسه و با ۱۷۸ سانتی متر در پوزیشن پوینت گارد بازی می‌کند، این بازیکن فرانسوی در تیم Herbalife Gran Canaria عضویت دارد و ۳۱ ساله است.

۱۰.RUDY Gobert

رودی یکی ازبازیکنان مهم فرانسه و ۲۱۵ سانتی متر بلندای قامت او است، رودی یک سنتر محسوب می‌شود و در تیم Utah Jazz عضویت دارد، او ۲۹ ساله است.

۱۱.Petr CORNELIE

او در تیم Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez عضویت دارد و یکی از سه بازیکن سنتر تیم فرانسه است ،۲۱۱سانتی متر قد او است و ۲۶ سال سن دارد.

۱۲.Moustapha fall

مصطفی بلند قامت ترین بازیکن فرانسه با ۲۱۸ سانتی متر بلندای قامت، او در یونان بازی می‌کند و درتیم المپیاکوس عضویت دارد و ۲۹ ساله است.

مربی و آنالیزور بسکتبال
علیرضاامیری

نوشته آشنایی با بازیکنان تیم ملی بسکتبال فرانسه در المپیک توکیو ۲۰۲۰ + فیلم اولین بار در سایت خانه بسکتبال ایران پایگاه تخصصی بسکتبال ایران پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا