اخبار بسکتبال ایران

داوران بسکتبال مراقب باشند / تیم‌ها اعتمادشان را از دست ندهندخانه بسکتبال ایراناخبار – خانه بسکتبال ایران

سایت خانه بسکتبال ایران؛

ویدئوهای زیادی به دست‌مان در سایت خانه بسکتبال ایران رسید که به گفته برخی تیم‌های ذینفع، داوری‌ها سهوی یا عمدی به ضرر آنها تمام شده است.

رقابت‌های بسکتبال باشگاههای ایران به مراحل پایانی و حساس خود رسیده است. در این رقابت‌ها لازم است شرایط به گونه‌ای فراهم شود تا تیم‌ها از حاشیه‌ها و موارد جانبی متضرر نشوند. به عبارتی نتیجه با تلاش تیم‌ها تعیین شود و نه بازی‌های پشت پرده (که از زمان قبل انتخابات بسکتبال تاکنون زیاد شده)، و یا تطمیع و تهدید و سوت‌های اشتباه.

متأسفانه بازی‌های پشت پرده طی این چند وقت روی کار برخی اهالی بسکتبال از جمله داوران تأثیرگذار بود و به گفته برخی ذینفعان، در بازی‌های مستقیم و غیرمستقیم علیه و له تیمی خاص سوت زده‌اند.

ما، ورای این شبهات با توجه به حساسیت بازی‌های پیش رو، از داوران می‌خواهیم مراقب اوضاع و احوال باشند تا تیم‌ها اعتماد خودشان را به نسبت داوری – داوران از دست ندهند.

ویدئوی زیر یکی از چند ویدئویی است که علاوه بر ارسال به سایت خانه بسکتبال ایران در فضای مجازی هم منتشر شده است. این ویدئو را قبل از مرحله نیمه‌نهایی با هدف دقت داوران و یادآوری این نکته که سوت‌های‌شان تحت نظر و زیر ذره‌بین است پخش می‌کنیم. قضاوت در مورد صحنه‌های گلچین شده بر عهده کارشناسان و داوران بسکتبال.
سایت خانه بسکتبال ایران هیچ نظری روی موارد داوری تأکید شده در این ویدئو ندارد.

نوشته داوران بسکتبال مراقب باشند / تیم‌ها اعتمادشان را از دست ندهند * خانه بسکتبال ایران پایگاه تخصصی بسکتبال *

کوارتر آخر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا