اخبار بسکتبال ایران

کلیپرز حریف فینیکس در فینال کنفرانس غرب شد/بسکتبال NBAخانه بسکتبال ایراناخبار – خانه بسکتبال ایران


Warning: Undefined variable $author_details in /home/gitkdukq/public_html/wp-content/plugins/wp-user-profile-avatar/templates/wp-author-box-social-info.php on line 87

سایت خانه بسکتبال ایران؛

سایت خانه بسکتبال ایران؛ اعتبار اجباری یا ترنس مان بازی زندگی خود را انجام داد، هر دو می‌تواند برای فینالیست شدن کلیپرز در کنفرانس غرب جالب باشد.

بیش از یک دهه ناکامی و بعد از بلیک گریفین، کریس پال، دی آندره جردن، کوای لنارد و لو ویلیامز، لس آنجلس کلیپرز مرد خود را پیدا کرد:

ترنس مان

او با ۲۵ امتیاز در نیمه دوم، کلیپرز را به جایی فرستاد که هرگز نرفته بود. در پشت ۳۹ امتیاز مان، کلیپرز؛ یوتا جز را ۱۳۱ بر ۱۱۹ شکست داد و با سری ۴ – ۲ فینالیست شد.

مان فقط به دلیل مصدومیت لنارد در جریان بازی ۴ شروع کرد.

کلیپرز باخت ۲ – ۰ سری را معکوس کرد و با القای کابوس سخت یوتا را کنار زد. یک خروج دردناک دیگر برای جز. این تیم در فصل عادی با ۵۲ برد و ۲۰ باخت بهترین رکورد را در NBA ثبت کرد.

داناوان میچل را داشت که روز جمعه ۳۹ امتیاز کسب کرد و با میانگین ۳۲.۳ امتیاز در هر بازی، فصل را ترک کرد.

اگر طرفدار یوتا جز هستید، بسیار ناامیدکننده خواهد بود که فردی مانند رودی گوبرت در معرض دفاعی قرار بگیرد.

جعلی‌ترین بازیکن دفاعی که تاکنون دیده‌ام. پس از تماشای این سریال، رسانه‌ها باید دیگر از اهدای جایزه بهترین بازیکن سال دفاع به او دست بکشند. این تیم به ارتقای مربیگری نیاز دارد.

کلیپرز (درست است The Clippers) این اشتباه تایپی نیست. آنها برای اولین بار به فینال کنفرانس غرب می‌روند. همه شکست‌ها، همه شوخی‌ها، همه الگوهای رفتاری برای همیشه از بین رفته است.

قبل از بازی، مان در مخفی‌ترین حالت خود در NBA بود.

عکس ترنس مان

کلیپرز حریف فینیکس در فینال کنفرانس غرب شد/بسکتبال NBA

نوشته کلیپرز حریف فینیکس در فینال کنفرانس غرب شد/بسکتبال NBA اولین بار در سایت خانه بسکتبال ایران پایگاه تخصصی بسکتبال ایران پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا