24 ثانیه حرف حساببسکتبالتحلیل بسکتبالخبر

مس در کوره بلند ذوب‌آهن سوخت

سجاد فرخی: در چهارچوب مسابقات پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال کشور، تیم ذوب‌آهن اصفهان موفق شد در بازی سوم خود نیز مقابل مس کرمان به برتری برسد تا در مجموع با ۳ برد از سه دیدار، به مرحله نیمه نهایی صعود کند.

 

مرحله پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال بصورت ۳ برد از پنج مسابقه برگزار می‌شود که گاندوها در دو دیدار نخست در اصفهان موفق شده بودند مس را با شکست بدرقه نمایند. طبق قانون بازی سوم و در صورت نیاز مسابقه چهارم در زمین مس برگزار می‌شد که سبزپوشان اصفهانی کار را در همان میهمانی اول تمام کردند و موفق شدند با نتیجه ۹۰ بر ۷۵ از سد میزبان خود عبور کنند و با نتیجه سه بر صفر راهی مرحله نیمه نهایی شوند.

 

در این دیدار ارسلان کاظمی با تاثیرگذاری ۲۹, کسب ۱۱ امتیاز، ۱۱ ریباند و ۱۱ اسیست تریپل دابل کرد تا بعنوان بازیکن برتر زمین معرفی شود.
خبر خوب برای ذوبی‌ها، درخشش خرید خارجی‌شان بود که امتیازآورترین بازیکن زمین لقب گرفت. بلاژ مسیچک با ۲۸ امتیاز و تاثیرگذاری ۲۷ و ۴ ریباند و ۵ اسیست نشان داد با تیم و شرایط ایران سازگار شده و به نوعی جواب منتقدین این خرید ذوب‌آهن را بخوبی داد.


سجاد مشایخی نیز با تاثیر گذاری ۲۶ و ۱۷ امتیاز و ۴ ریباند و ۸ اسیست، دیگر بازیکن برتر تیم پیروز بود که در این پیروزی نقش بسزایی ایفا کرد.

 

حالا با این پیروزی و جشن صعود، کوره بلندهای ذوب‌آهن با آرامش بیشتری خود را برای بازی دوم از سوپرلیگ بسکتبال غرب آسیا در مقابل تیم خوب شهرداری گرگان آمده می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا