اخبار بسکتبال ایران

رقابت‌های بسکتبال امید تهران / پیروزی در یک بازی نزدیک برای مبتکرانخانه بسکتبال ایراناخبار – خانه بسکتبال ایران


Warning: Undefined variable $author_details in /home/gitkdukq/public_html/wp-content/plugins/wp-user-profile-avatar/templates/wp-author-box-social-info.php on line 87

مسابقات بسکتبال امید باشگاههای تهران با شرکت ۲۴ تیم در دو گروه ۱۲ تیمی در سال ۹۹ آغاز شد.

به گزارش سایت خانه بسکتبال ایران – در این مسابقات از هر گروه هشت تیم به پلی‌آف راه یافتند که به صورت ضربدری ۲ از ۳ با هم به رقابت پرداختند. (تیم اول هر گروه با تیم هشتم گروه بعد و به همین صورت ۲ با ۷، ۳ با ۶ و ۴ با ۵ ).
در یکی از مسابقات پلی‌آف، تیم بسکتبال امید مبتکران که در جایگاه ششم گروه خود جای داشت با تیم آتشی که در جایگاه سوم بود یک بازی بسیار زیبا و جذاب را ارائه داد و سرانجام مؤفق به شکست حریف در وقت اضافی شد. تیم آتشی که در لیگ دسته یک کشور بازی می‌کند با نتیجه ۱۰۳ بر ۱۰۲ به مبتکران باخت.
تیم مبتکران از تیم‌های با سابقه بسکتبال تهران است که بدون حامی مالی توانسته تا این مرحله بازی‌های خوبی را به نمایش بگذارد.
کادر فنی این تیم حدود ۲۵ سال است در کنار هم در مسابقات باشگاههای تهران شرکت می‌کنند و بازیکنان ارزشمندی را به بسکتبال ملی و باشگاهی معرفی کرده‌اند از جمله آرمان زنگنه، علی دریایی، پوریا کاظمی و …..
مجید شیبانی و محمدرضا محمودی از مربیان کارکشته و دلسوز به اتفاق حامی خراسانی‌زاده و منوچهر مقدم‌کوهی کادرفنی تیم مبتکران را تشکیل می‌دهند.

به این مطلب امتیاز دهید!

[کل: ۲ میانگین: ۳]

نوشته رقابت‌های بسکتبال امید تهران / پیروزی در یک بازی نزدیک برای مبتکران اولین بار در خانه بسکتبال ایران. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا