اخبار بسکتبال ایران

کناره‌گیری سرپرست خزانه‌داری و امور مالی فدراسیون بسکتبالخانه بسکتبال ایراناخبار – خانه بسکتبال ایران


Warning: Undefined variable $author_details in /home/gitkdukq/public_html/wp-content/plugins/wp-user-profile-avatar/templates/wp-author-box-social-info.php on line 87

سایت خانه بسکتبال ایران؛

بر اساس اطلاعات ما سرپرست خزانه‌داری و امور مالی فدراسیون بسکتبال به دنبال پاره‌ای مشکلات و اختلاف‌نظرها از سمت خود کناره‌گیری کرد.

فدراسیون بسکتبال کمتر از دو ماه است که با جواد داوری اداره می‌شود و در این مدت شاهد تغییرات در سطح کمیته‌ها و کارمندان فدراسیون هستیم.

بعد از کناره‌گیری سرپرست کمیته روابط عمومی در زمان سرپرستی، مسئولان کمیته‌های آموزش و انضباطی کناره‌گیری کردند. همچنین کمیته مسابقات و داوران در بخش زنان و مردان جای خود را به افراد تازه‌وارد دادند.

علاوه بر مسئولان کمیته‌ها، داوری به کارمندان فدراسیون در دوره ۴ سال گذشته هم اعتماد نکرد و عذر حدود ۲۵ کارمند فدراسیون خواسته شد.

تحت این اوضاع انگار سرپرست خزانه داری و امور مالی فدراسیون که از چهره‌های کاربلد و شناخته شده در وزارت ورزش و جوانان بشمار می‌آید نتوانست در فدراسیون جواد داوری به کارش ادامه دهد و کناره‌گیری کرد. وی حسابرسی فدراسیون را به روز انجام داد و از سمت خود در فدراسیون بسکتبال کنار رفت.

نوشته کناره‌گیری سرپرست خزانه‌داری و امور مالی فدراسیون بسکتبال * خانه بسکتبال ایران پایگاه تخصصی بسکتبال *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا