اخبار بسکتبال ایران

گفت و گوی اختصاصی رادیو بسکتبال با جعفرمحمدپور رئیس جدید هیئت بسکتبال استان تهرانخانه بسکتبال ایراناخبار – خانه بسکتبال ایران


Warning: Undefined variable $author_details in /home/gitkdukq/public_html/wp-content/plugins/wp-user-profile-avatar/templates/wp-author-box-social-info.php on line 87

محمدپور: اتحادیه باشگاهها را تشکیل می‌دهم

گفت و گوی اختصاصی رادیو بسکتبال با جعفرمحمدپور رئیس جدید هیئت بسکتبال استان تهران:

🔸بیش از ۱۰ سال در سمت‌های اجرایی بسکتبال تهران مسئولیت داشتم.

🔸برای تمرکززدایی برگزاری مسابقات تهران فقط در سالن حیدرنیا، مسابقات تهران را در حوزه‌های تهران و توابع استان تهران برگزار خواهم کرد. سپس برترین‌ تیم‌های حوزه‌های اداره ورزش و جوانان و توابع تهران، مسابقات جام قهرمانی تهران را برگزار خواهند کرد.

🔸در اولین گام برای حمایت از باشگاهها «اتحادیه باشگاهها» را تشکیل می‌دهم و مسئولیت انجام این کار را به خود باشگاهها واگذار می‌کنم.

🔸تعداد مدارس بسکتبال در تهران کم است اما کلوب‌های زیادی داریم که برای درآمدزایی فعالیت می‌کنند. مدارس بسکتبال را سطح‌بندی و به برترین‌ها امتیاز می‌دهیم. این سطج‌بندی با امکانات رفاهی و آموزشی که مدارس در اختیار خانواده‌ها می‌گذارند، تعریف شده است.

🔸جامعه آماری بسکتبال تهران باید گسترده‌تر شود.

🔸هیئت بسکتبال تهران حامی مالی دارد. من نگفتم پول می‌آورم اما توان جذب سرمایه را با پتانسیل خوب بسکتبال تهران دارم.

🔸هیئت را با بدهی بالغ بر ۴۰۰ میلیون تومان تحویل گرفتم.

🔸۱۲۰ میلیون تومان به داوران بدهکاریم که مبنای محاسبات آن سال ۹۷ است و برای من قابل قبول نیست. این بدهی را باید با محاسبات به روز، پرداخت کنیم.

🔸برای داوران بسکتبال تهران اسپانسر اختصاصی دارم.

گفتگو کامل را در رادیو بسکتبال سایت خانه بسکتبال ایران گوش دهید.

به این مطلب امتیاز دهید!

[کل: ۰ میانگین: ۰]

نوشته گفت و گوی اختصاصی رادیو بسکتبال با جعفرمحمدپور رئیس جدید هیئت بسکتبال استان تهران اولین بار در خانه بسکتبال ایران. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا