اخبار بسکتبال ایران

ایران در ادامه مسیر بسکتبال کاپ آسیا / بعد از بازی با ژاپن چه راهی می‌رویم؟خانه بسکتبال ایراناخبار – خانه بسکتبال ایران


Warning: Undefined variable $author_details in /home/gitkdukq/public_html/wp-content/plugins/wp-user-profile-avatar/templates/wp-author-box-social-info.php on line 87

سایت خانه بسکتبال ایران؛

تیم ملی بسکتبال از ساعت ۱۵ امروز به وقت تهران مقابل ژاپن قرار می‌گیرد.

دو تیم که هر دو بازی قبلی خود را در بسکتبال کاپ آسیا به میزبانی جاکارتا اندونزی با پیروزی پشت سر گذاشته‌اند برای تعیین سرگروهی مقابل هم به میدان می‌روند.
در گروه C علاوه بر ایران و ژاپن؛ دو تیم سوریه و قزاقستان نیز از ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه بازی می‌کنند تا تیم سوم گروه مشخص شود. تیم چهارم از دور رقابت‌های کنار می‌رود.

تیم ملی بسکتبال در صورت برد ژاپن به عنوان سرگروه C، به یک چهارم صعود می‌کند و بعد از دو روز استراحت، چهارشنبه به دیدار برنده چین تایپه و اردن خواهد رفت. در صورت برتری در این بازی نیز نیمه‌نهایی را با تیم چین برگزار خواهد کرد.

در صورت باخت تیم ملی در بازی امروز، به عنوان تیم دوم گروه C باید بازی حذفی را مقابل بازنده نیوزلند – فیلیپین برگزار کند و در صورت راهیابی به نیمه‌نهایی مقابل استرالیا قرار می‌گیرد.

نوشته ایران در ادامه مسیر بسکتبال کاپ آسیا / بعد از بازی با ژاپن چه راهی می‌رویم؟ * خانه بسکتبال ایران پایگاه تخصصی بسکتبال *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا