اخبار بسکتبال ایران

در حاشیه تمرین امروز تیم‌ ملی بسکتبال که با حضور خبرنگاران برگزار شدخانه بسکتبال ایراناخبار – خانه بسکتبال ایران


Warning: Undefined variable $author_details in /home/gitkdukq/public_html/wp-content/plugins/wp-user-profile-avatar/templates/wp-author-box-social-info.php on line 87

سایت خانه بسکتبال ایران؛ در حاشیه تمرین امروز تیم‌ ملی بسکتبال که با حضور خبرنگاران برگزار شد، بهنام یخچالی در پاسخ به این سوال که آیا بعد از رفتن بائرمن مسئولان روستوک با او برای فصل بعد صحبت کرده‌اند؟ گفت:

«هر دو طرف تشخیص دادند که بائرمن دیگر تنها با تیم تونس کار کند».

صمد نیکخواه‌بهرامی، کاپیتان تیم ملی بسکتبال در مورد پاداش المپیکی‌ها گفت:

«نمی‌دانم چه کسانی این تصمیم را گرفته‌اند. ما کارشناس‌های خوبی در کمیته ملی المپیک داریم ولی بهتر است بعضی وقت‌ها از کارشناسان بسکتبالی هم دعوت شود تا نظرات‌شان را بدهند. این جایزه‌ها به نحوی کارشناسی نشده است. بسکتبال ما در کمیته المپیک کرسی ندارد و برای همین هم کمتر به این رشته اهمیت می‌دهند».

حامد حدادی در مورد مصدومیتش گفت:

«این مصدومیت از لیگ چین شروع شد. روی این مصدومیت بازی کردم و به همین دلیل میزان آن افزایش پیدا کرد. دوره بهبود مصدومیتم حدود ۶ هفته طول می‌کشد و به احتمال ۹۰ درصد بازی‌های انتخابی کاپ آسیا را از دست خواهم داد».

شاهین‌طبع با اشاره به اعزام تیم به پنجره سوم تا ۱۸ خرداد، در مورد برنامه‌های تدارکاتی بعد از این بازی‌ها تا المپیک گفته:

«هنوز در مورد برنامه بعد از مسابقات اردن و اینکه از آنجا راهی ژاپن شویم یا به ایران بازگردیم، تصمیم نهایی گرفته نشده است».

نوشته در حاشیه تمرین امروز تیم‌ ملی بسکتبال که با حضور خبرنگاران برگزار شد اولین بار در خانه بسکتبال ایران. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا