اخبار بسکتبال ایران

کارشناس حواس پرت و از مرحله پرت!خانه بسکتبال ایراناخبار – خانه بسکتبال ایران


Warning: Undefined variable $author_details in /home/gitkdukq/public_html/wp-content/plugins/wp-user-profile-avatar/templates/wp-author-box-social-info.php on line 87

سایت خانه بسکتبال ایران؛

سایت خانه بسکتبال ایران؛ حسن نگهداری یکی از مربیان حاشیه ساز سال‌های اخیر بسکتبال ایران که همیشه تیم‌های تحت اختیار او به لحاظ مالی سر و صدا به پا کرده، فضای مجازی را عامل حاشیه سازی در بسکتبال ایران معرفی کرده است.

نگهداری در گفت و گو با میزان با واکنش به عملکرد به گفته او «مخرب برخی افراد در فضای مجازی و تضعیف تیم جوانان» گفت:

«متاسفانه بسکتبال هم رفته رفته به وضعیت فوتبال دچار شده و فضای مجازی بلای جان این رشته شده است. روی سخنم با این افراد فعال در فضای مجازی این است که به خاطر منافع شخصی و مشکل شخصی با فردی خاص، با آینده بازیکنان جوان بازی نکنند. فضای مجازی در حوزه بسکتبال به قدری خراب شده که فکر نکنم زور فدراسیون برسد و بهتر است وزارت ورزش و جوانان پیگیر اقدامات این افراد باشد».

حسن نگهداری از کسی یا پیج و کانالی در فضای مجازی نام نبرد اما به جای انتقاد از سوءمدیریت شدید فدراسیون بسکتبال، توپ را به زمین فضای مجازی انداخت.

کارشناس از مرحله پرت بسکتبال ذهنش از بس به سمت فضای مجازی رفت که یادش رفت متین آقاجانپور و جلال آقامیری بازیکنان غیرجوانان تیم کوچین آمل در مسابقات باشگاههای ایران بودند! یعنی سن‌شان به تیم جوانان نمی‌خورد.

«به نظرم متین آقاجان‌پور در پست چهار و جلال آقامیری در پست پنج همانگونه که در لیگ برای کوچین آمل بازی می‌کردند و در ترکیب اصلی بودند باید در جام جهانی نیز همراه تیم ملی اعزام می‌شدند»…

عجب!

نوشته کارشناس حواس پرت و از مرحله پرت! اولین بار در سایت خانه بسکتبال ایران پایگاه تخصصی بسکتبال ایران پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا