اخبار بسکتبال ایران

امینی و جعفری در بسکتبال فرانسه و اسپانیاخانه بسکتبال ایراناخبار – خانه بسکتبال ایران


Warning: Undefined variable $author_details in /home/gitkdukq/public_html/wp-content/plugins/wp-user-profile-avatar/templates/wp-author-box-social-info.php on line 87

سایت خانه بسکتبال ایران؛

محمد امینی و صارم جعفری دو بازیکن تیم بسکتبال نوجوانان ایران بزودی به باشگاههای موناکو فرانسه و تیمی در مادرید اسپانیا خواهند پیوست.

محمد امینی

امینی و جعفری از بازیکنان باشگاه مهرام  در تیم ایران و در مسابقه‌های قهرمانی زیر ۱۶ ساله‌های آسیا بودند. این دو بازیکن در حال حاضر در اردوی تیم جوانان ایران برای بازی‌های قهرمانی زیر ۱۸ ساله‌های آسیا بسر می‌برند که از چهار روز دیگر به میزبانی ایران آغاز می‌شود.

بر اساس اخبار رسیده به سایت خانه بسکتبال ایران هر دو بازیکن تیم‌های پایه ایران بعد از درخشش در مسابقه‌های نوجوانان آسیا مورد توجه تیم‌های اروپایی قرار گرفتند. به این ترتیب موناکو فرانسه خواهان حضور امینی شد و جعفری نیز بزودی به یک تیم باشگاهی در مادرید اسپانیا (به احتمال قوی تیم دوم رئال مادرید) می‌پیوندد.

این دو بازیکن چندی پیش در فهرست بازیکنان بسکتبال بدون مرز قرار گرفته بودند اما به دلیل مخالفت فدراسیون بسکتبال به استرالیا نرفتند.

بسکتبال بدون مرز کمپی است که زیر نظر فیبا و NBA با حضور بازیکنان زیر ۱۸ ساله و کمتر برگزار می‌شود.

نوشته امینی و جعفری در بسکتبال فرانسه و اسپانیا * خانه بسکتبال ایران پایگاه تخصصی بسکتبال *

1 دیدگاه

  1. محمد جان برات بهترین ها رو از خداوند آرزو دارم انشاالله همیشه بدرخشی شاگرد کوچولوی من توی باشگاه تکواندو مخابرات هرمزگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا