اخبار بسکتبال ایران

اول لاس بزنیم بعد آروغ یا برعکس!خانه بسکتبال ایراناخبار – خانه بسکتبال ایران


Warning: Undefined variable $author_details in /home/gitkdukq/public_html/wp-content/plugins/wp-user-profile-avatar/templates/wp-author-box-social-info.php on line 87

سایت خانه بسکتبال ایران؛

سایت خانه بسکتبال ایران؛ به نقل از کانال کاوش بسکتبال، در کوران بازی‌های بسکتبال در المپیک دانستیم المپیک میدان بزرگی است! عجب!

بعد که صبحانه، نهار و شام از روی سفره ژاپنی‌ها صرف شد برای آرام کردن معده لامصب از پرخوری، آروغ زدن‌های بوقچی‌ها با انعکاس تعریف و تمجید مربیان و بازیکنان تیم‌هایی که مفتضحانه‌ترین شکست‌های المپیک و جام جهانی را در آن شاهد بودیم از بسکتبال ایران شروع شد که همان لاسیدن رامین احمدی‌طباطبایی در کل دوره ریاستش در فدراسیون با ماست و بارها در شکل‌های متعدد لاس زدن تکرار شده است.

طباطبایی، فضای رسانه‌ای بسکتبال ایران را به آروغ زدن‌ به جای استفاده از دستمال سفره و دهان بسته هنگام جویدن تبدیل کرده و فضای رسانه‌ای بسکتبال را نیز بسان دیگر قسمت‌های اتاق‌های لاسیدن، به شدت مسموم کرده است.

من کشور دارم پس حرف می‌زنم

روزی که اسم کیمیا علیزاده را نیاوردند ناراحتم نکرد اما در همان برنامه وقتی مجری گفت «کشور ندارد» دلم آتش گرفت.

مبارزه او با ناهید کیانی یک تراژدی بود و برای نخستین بار دیدم مردم کشورم با رویارویی دو هموطن در المپیک رودرروی یکدیگر ایستاده‌اند!

مبارزه تکواندو را در کنار مسابقات بسکتبال تیم ملی قرار دادم. سه دو رگه که برای هر کدام حدود یک سال و نزدیک به سه سال وقت و انرژی و سرمایه گذاشته شد تا بسکتبال المپیک را تقدیم‌شان کنند!

کجایند آنهایی که علیزاده‌ها را بی وطن خواندند اما در حق بسکتبالیست‌هایی که در کشور و وطن خودشان به آنان خیانت روا داشته شده است، سکوت کرده‌اند؟

سرمایه اجتماعی بسکتبال ایران را نابود کردند، بازیکنان را بی انگیزه و در پس مدیریت ضعیف و توخالی خود، حس همدلی و نشاط و روحیه جمعی بسکتبال را از جوانان این کهن سرزمین گرفتند.
چرا نمی‌گویید چه کسانی مسبب افتضاح به بار آمده در بسکتبال این مملکت هستند؟

نوشته اول لاس بزنیم بعد آروغ یا برعکس! اولین بار در سایت خانه بسکتبال ایران پایگاه تخصصی بسکتبال ایران پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا