اخبار بسکتبال ایران

شگفتی به نام ماداگاسکارخانه بسکتبال ایراناخبار – خانه بسکتبال ایران


Warning: Undefined variable $author_details in /home/gitkdukq/public_html/wp-content/plugins/wp-user-profile-avatar/templates/wp-author-box-social-info.php on line 87

کارکرد نمایش مهارت‌های فردی در بین ناشناخته‌ها، تیم‌های آسیایی و آفریقایی در مسابقات مهارت‌های فردی نوجوانان پسر زیر ۱۵ سال؛ ۱۴ جایگاه دور مقدماتی را به خود اختصاص دادند.

تیم‌های کامرون، مصر، گینه، ماداگاسکار، مراکش و تونس از مسابقات مقدماتی آفریقا صعود کردند، در حالی که استرالیا، چین، ایران، اردن، لبنان، مغولستان، نیوزلند و سوریه از آسیا.

در آفریقا ماداگاسکار با ۱۱۰ امتیاز برابر آنگولا بهترین نتیجه را ثبت کرد و شگفتی آفرید تا کارکرد مهارت‌های فردی توسط کشورهای ناشناخته در بسکتبال دنیا بیشتر نمایان شود.

مغولستان بهترین امتیازات مقدماتی آسیا را با ۱۱۱ امتیاز تحت تأثیر قرار داد.

۸ تیم دیگر از مسابقات مقدماتی آمریکا معرفی می‌شوند که پس فردا آغاز خواهد شد. مقدماتی اروپا هم بین روزهای ۲۲ تا ۲۶ اردیبهشت ۱۰ تیم دیگر این دوره را معرفی خواهد کرد.

در پایان مرحله مقدماتی ۳۲ تیم معرفی خواهند شد که در مراحل دیگر به رقابت‌های مهارت‌های فردی به صورت آنلاین ادامه خواهند داد.

همچنین در بخش دختران، چین بهترین تیم با ۱۱۰ امتیاز است.

به گزارش فیبا، در بخش دختران کشتی‌های آفریقایی و آسیایی در چالش مهارت‌های فردی پهلو گرفت.

در FIBA U15 2021، حضور کامرون، مصر، ماداگاسکار، مراکش، تونس و اوگاندا از طریق مقدماتی آفریقا و استرالیا، چین، ایران، عراق، لبنان، مغولستان، نیوزیلند و سوریه از مقدماتی آسیا تأیید شد و به مرحله بعد صعود کردند.

مرحله بعد ۳۲ تیمی است.

تونس در یک دیدار قاطع با مراکش با کسب ۱۲۹ امتیاز بهترین امتیاز از پنج روز گذشته را به دست آورد.

چین با عبور از گروه خود بهترین تیم با امتیاز ۱۱۰ بود.

مسابقات دختران مانند پسران در آمریکا برای تعیین ۸ تیم و در اروپا برای مشخص شدن ۱۰ تیم دیگر، همزمان با تاریخ برگزاری پسران به صورت آنلاین با حضور نمایندگان فیبا (به ترتیب ۱۵ و ۲۲ اردیبهشت) برگزار خواهد شد.

به این مطلب امتیاز دهید!

[کل: ۱ میانگین: ۵]

نوشته شگفتی به نام ماداگاسکار اولین بار در خانه بسکتبال ایران. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا