اخبار بسکتبال ایران

واکنش‌های مثبت جامعه بسکتبال به تغییرات در تیم ملیخانه بسکتبال ایراناخبار – خانه بسکتبال ایران


Warning: Undefined variable $author_details in /home/gitkdukq/public_html/wp-content/plugins/wp-user-profile-avatar/templates/wp-author-box-social-info.php on line 87

سایت خانه بسکتبال ایران؛

سایت خانه بسکتبال ایران – اهالی بسکتبال از روند مثبت تغییرات در تیم ملی ابراز رضایت می‌کنند. تغییراتی که صرفاً نباید در کادر فنی خلاصه شود بلکه صحبت‌هایی در مورد تغییر نسل در میان است. همچنین اتحاد و دوستی که در دوره‌های اخیر در تیم ملی کمرنگ شد، از نکات مورد توجه کارشناسان و مربیان بسکتبال در دوره‌ی تحولات تیم ملی است.

بعد از مهران حاتمی و مهران شاهین‌طبع؛ مصطفی هاشمی سومین مربی ایرانی از زمستان ۱۳۹۵ است که امسال روی نیمکت تیم ملی می‌نشیند. در کنار استقبال از تغییرات، انتظارات از هاشمی مد نظر اهالی بسکتبال است که نباید از کنار آنها به سادگی گذشت.

«…هیچ کادرفنی بدون نقطه ضعف نیست اما مصطفی هاشمی باید بداند که عشق ورزیدن به پیراهن تیم ملی، اصلی‌ترین فاکتور سرمربی و بازیکنان است. تیم ایران به انسجام، اتحاد، دوستی، رفاقت و نظام اجرایی مناسب نیاز دارد. کادرفنی و بازیکنان باید گروهی باشند که به هم اعتماد کنند…».

عنایت آتشی در گفت و گو با ایسنا

«… برای صحبت درباره عملکرد سرمربی جدید باید تا زمان حضور در مسابقات صبر کرد و سپس نظر داد. در کل من هم معتقدم در این برهه زمانی انتخاب هاشمی به جای شاهین‌طبع کار هوشمندانه و منطقی است…».

امیر هاشمی سرمربی تیم مس رفسنجان در گفت و گو با میزان

«… روند اخلاقی تیم ملی هم خوب نبود. درگیری در تیم ملی و حرف نزدن سرمربی با مربی باعث شد تا با توجه به رزومه قوی مصطفی هاشمی و شخصیت مورد وثوق او در جامعه بسکتبال با اکثریت آرا به این نتیجه برسیم که او می‌تواند سرمربی تیم ملی بشود و در شرایط نه چندان خوب و نامطلوب تیم را دگرگون کند…».

گفت و گوی تسنیم با محمدمهدی ایزدپناه عضو کمیته فنی

«… من با انتخاب هاشمی موافقم و به نظرم او می‌تواند کم کم نظریات خود را به تیم ملی وارد کند. ما گزینه زیادی در مربیان داخلی نداریم، اما گزینه‌های موجود همگی خوب هستند. نمی‌توان گفتی یک بهتر از دیگری است. آن‌ها در سطح بالایی کار می‌کنند، تجربه و اطلاعات خوبی هم دارند. به نظرم هاشمی انتخاب خوبی است و می‌دانم که با جدیت کامل این کار را انجام می‌دهد…».

سعید تابش‌نیا کاپیتان سابق تیم ملی بسکتبال در گفت و گو با ایسنا

نوشته واکنش‌های مثبت جامعه بسکتبال به تغییرات در تیم ملی * خانه بسکتبال ایران پایگاه تخصصی بسکتبال *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا