اخبار بسکتبال ایران

کمیته انضباطی مشوق جعل اسناد!خانه بسکتبال ایراناخبار – خانه بسکتبال ایران


Warning: Undefined variable $author_details in /home/gitkdukq/public_html/wp-content/plugins/wp-user-profile-avatar/templates/wp-author-box-social-info.php on line 87

اردستانی، مسئول کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال به ایسنا گفته:

خانه بسکتبال ایران به نقل از کانال کاوش بسکتبال؛ چند پرونده درباره رسیدگی به اختلافات مالی و قراردادی بازیکنان با باشگاه‌هایشان، یک پرونده مربوط به حواشی بازی شیمیدر و مهرام داریم که آقایان آرزومندی و عامری باهم تنشی داشتند مفتوح است و یک شکایت هم در رابطه با شکایت باشگاه ذوب‌آهن از آکادمی پاسارگاد تهران مطرح است که ما این‌ها را رسیدگی می‌کنیم.

البته یک پرونده هم درباره عملکرد ناظر دیدار تیم‌های صومعه‌سرا و مدرسه آتشی تهران هست که آن هم مفتوح است.

اردستانی در حالی از مفتوح بودن پرونده تیم‌های صومعه‌سرا و آتشی صحبت می‌کند که تیم آتشی با وجود تخلف و جعل اسناد، در پلی‌آف بسکتبال دسته یک حضور دارد در حالی که صومعه‌سرا از دور مسابقات حذف شده و عملاً پرونده این تیم بسته شده است!

حکم انضباطی جعل اسناد ۲۰ – ۰ است و حذف از ادامه رقابت‌هاست اما در خصوص تیم آتشی این رأی اعمال نشده و فقط سرپرست و مربی تیم را ۱۵ میلیون تومان جریمه نقدی کردند!

از طرفی با جریمه ۵ میلیون تومانی تیم شاکی (صومعه‌سرا)، به نظر می‌رسد کمیته انضباطی مشوق تیم‌ها به جعل اسناد است تا عامل بازدارنده.

به این مطلب امتیاز دهید!

[کل: ۰ میانگین: ۰]

نوشته کمیته انضباطی مشوق جعل اسناد! اولین بار در خانه بسکتبال ایران. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا