اخبار بسکتبال ایران

نگاهی به دو بازی امشب یوروبسکت / تیم‌های متضادخانه بسکتبال ایراناخبار ⋆ خانه بسکتبال ایران


Warning: Undefined variable $author_details in /home/gitkdukq/public_html/wp-content/plugins/wp-user-profile-avatar/templates/wp-author-box-social-info.php on line 87

سایت خانه بسکتبال ایران؛

یک‌چهارم پایانی یوروبسکت امشب و فرداشب برای معرفی ۴ تیم به نیمه‌نهایی برگزار می‌شود. امشب اسپانیا –  فنلاند و آلمان – یونان بازی می‌کنند و فرداشب فرانسه – ایتالیا و اسلوونی – لهستان.

آیا آلمان می‌تواند حرکت یونان با یانیس را متوقف کند؟

به لحاظ تاریخی تیم یونان برتری آشکاری به آلمان دارد. آخرین برد آلمان مقابل یونان به یوروبسکت ۲۰۰۱ در دور حذفی برای رسیدن به یک چهارم نهایی بازمی‌گردد.
این بار آلمان میزبان است و یونان در میان مدعیان قهرمانی فیبا یوروبسکت ۲۰۲۲.

کلید بازی یونان یانیس آنتتوکومپو است در مقابل فرانتس واگنر ستاره آلمانی که حضورش در بازی پس از انجام MRI روی مچ پا نامشخص است.

این بازی می‌تواند پرامتیاز باشد، زیرا یونان در رتبه سوم امتیازآوری (۹۱.۷ امتیاز در هر بازی) و آلمان چهارم (۹۱.۳) قرار دارند.

آیا مارککانن فنلاند می‌تواند بر اسپانیای هنوز قدرتمند غلبه کند؟

دو تیم با تاریخچه‌ای متضاد.
اسپانیا – فنلاند.

اسپانیا رکورد ۲۱ تورنمنت متوالی یوروبسکت را در جمع هشت تیم برتر دارد در حالی که فنلاند برای اولین بار از سال ۱۹۶۷ به این رقابت‌ها رسیده است.
این اسپانیا متفاوت است اما آنها راهی برای عبور از حماسه مرحله یک شانزدهم مقابل لیتوانی با موفقیت ۱۰۲-۹۴ پیدا کردند. فنلاند به لطف ۴۳ امتیاز خیره کننده لوری مارککانن، کرواسی را شکست داد تا پیروزی ۹۴-۸۶ را برجسته کند.

ترکیب کوچکتر اسپانیا در مقاطعی از مسابقات موثر بوده است در حالی که عثمان گاروبا در لحظات حساس مقابل لیتوانی از نظر دفاعی مورد اعتماد بود. مارککانن با ۱۹ گل از راه های مختلف برای کرواسی بسیار قدرتمند بود و تأثیر او می‌تواند سرنوشت بازی را تعیین کند.

خلاصه شده از فیبا

نوشته نگاهی به دو بازی امشب یوروبسکت / تیم‌های متضاد * خانه بسکتبال ایران پایگاه تخصصی بسکتبال *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا