اخبار بسکتبال ایران

کاپیتان شرودر تیم ملی بسکتبال آلمان را با صداقت، سختکوشی و پختگی رهبری می‌کندخانه بسکتبال ایراناخبار ⋆ خانه بسکتبال ایران


Warning: Undefined variable $author_details in /home/gitkdukq/public_html/wp-content/plugins/wp-user-profile-avatar/templates/wp-author-box-social-info.php on line 87

سایت خانه بسکتبال ایران؛

تیم‌های بسکتبال به دنبال الگوبرداری از رهبر خود، تمایل دارند شخصیت کاپیتان خود را به خود بگیرند. از زمان المپیک توکیو، آلمان دستخوش تغییراتی شده است و دنیس شرودر اکنون این نقش را در فیبا یوروبسکت ۲۰۲۲ ایفا می‌کند. این همان شرودری نیست که بسیاری ممکن است فکر کنند، زیرا او خودش با تغییراتی روبرو شده است.

«دنیس رهبر اصلی ماست. او چرخ دنده اصلی بازی ماست.هم در حمله و هم در دفاع».
مائودو لو
«دنیس یکی از بهترین گاردها در اروپا و در سراسر جهان است. شما می‌توانید آن را در این تورنمنت ببینید. او ما را به پیروزی می‌رساند. بازی کردن با او لذتبخش است. بسکتبال آلمان واقعا می‌تواند از داشتن دنیس شرودر خوشحال باشد».

فرانتس واگنر دیگر هم‌تیمی شرودر او را از دور در NBA مشاهده کرده بود.

«من فکر می‌کنم آنچه در مورد او جالب است این است که او بسیار صادق است؛ در ارتباطات خود بسیار رک است. و او می‌خواهد که بقیه هم همین کار را انجام دهند. او چیزی را که خودش انجام نمی‌دهد درخواست نمی‌کند. تعهد او، وفاداری او به تیم ملی خود گویای این موضوع است و به سایر بچه‌ها انگیزه بیشتری می‌دهد تا بیایند و همین کار را انجام دهند».

شرودر ملقب به «دنیس تهدید کننده» از نظر بازی در دفاع سخت عمل کرده است. او همچنین به عنوان یک تهدید دائمی برای گلزنی باقی مانده است و ۱۹.۰ امتیاز در هر بازی کسب می‌کند. شرودر همچنین حمله آلمان را با پختگی بیشتری کنترل کرده است.
شرودر گفت:
«به عنوان یک رهبر باید در سطوح مختلف، بازی را تحت تأثیر قرار دهید. به بچه‌ها کمک کنید، توصیه کنید. زمانی که شما یک پوینت گارد هستید، وظایف‌تان بیشتر می‌شود».

این جوان ۲۸ ساله یک رعد و برق نارنجی رنگ روی موهایش دارد.

شرودر برای بازی در یورو بسکت ۲۰۲۲ ارزش زیادی قائل است، به خصوص پس از اینکه او مسابقات مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ فیبا در کرواسی را به دلیل مشکلات بیمه از دست داد.

به گفته هم‌تیمی دنیل تیس، نبرد کلمه خوبی برای توصیف شرودر است.

فقط کافی است دنیس رهبر سختکوش، صادق و بالغ را دنبال کنید چون اتفاقات خوبی رخ خواهد داد. همانطور که آلمان در یورو بسکت ۲۰۲۲ متوجه می‌شود.

 

خلاصه شده از فیبا

نوشته کاپیتان شرودر تیم ملی بسکتبال آلمان را با صداقت، سختکوشی و پختگی رهبری می‌کند * خانه بسکتبال ایران پایگاه تخصصی بسکتبال *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا