اخبار بسکتبال ایران

سرپرست دبیری فدراسیون بسکتبال نیامده صاحب زمین آزادی شدخانه بسکتبال ایراناخبار – خانه بسکتبال ایران


Warning: Undefined variable $author_details in /home/gitkdukq/public_html/wp-content/plugins/wp-user-profile-avatar/templates/wp-author-box-social-info.php on line 87

سایت خانه بسکتبال ایران؛

سرپرست دبیری فدراسیون بسکتبال که چند روز پیش  این حکم برایش صادر شد امروز مدعی شده زمین ۲ هزار متری آزادی در اختیار این فدراسیون قرار گرفته است.

این زمین در مجموعه ورزشی آزادی واقع شده است و تاکنون صحبت‌های زیادی در مورد احداث هتل، اداری و سالن تمرینی بسکتبال شنیده شده است.
بعد از روی کار آمدن جواد داوری رئیس فدراسیون بسکتبال دوباره ساخت سالن بسکتبال در این زمین به گوش رسیده است اما سئوال اینجاست با اوضاع اقتصادی کنونی واقعا می‌توان در زمین وزارت ورزش و جوانان – بخوانید دولت – سالن بسکتبال احداث کرد؟

اما حرف‌های امروز سرپرست دبیری فدراسیون با سایت این فدراسیون نیز شایبه‌هایی ایجاد کرد. این زمین در روز ۸ آذر ۱۳۹۸ در زمان مسعود سلطانی‌فر در اختیار فدراسیون وقت با ریاست رامین احمدی‌طباطبایی قرار گرفت. اما سرپرست دبیری امروز عنوان کرد «زمین ۲ هزار نفری آزادی در اختیار این فدراسیون قرار گرفته است».
کدام فدراسیون؟
با وجود اسناد و مدارک در زمان فدراسیون قبلی، این ادعا به دور از واقعیت است.

بر خلاف ادعای سرپرست دبیری در مورد زمین اما در مورد ساخت و ساز در این زمین امیدواریم بنا به گفته وی «این فدراسیون» وقت را تلف نکند.

نوشته سرپرست دبیری فدراسیون بسکتبال نیامده صاحب زمین آزادی شد * خانه بسکتبال ایران پایگاه تخصصی بسکتبال *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا