اخبار بسکتبال ایران

نیمه‌نهایی بعد از یک روز احساسیخانه بسکتبال ایراناخبار – خانه بسکتبال ایران


Warning: Undefined variable $author_details in /home/gitkdukq/public_html/wp-content/plugins/wp-user-profile-avatar/templates/wp-author-box-social-info.php on line 87

سایت خانه بسکتبال ایران؛

سایت خانه بسکتبال ایران؛ پنجشنبه (فردا): آمریکا – استرالیا ، اسلوونی – فرانسه

پیش از ورود آمریکا، استرالیا، اسلوونی و فرانسه به نیمه‌نهایی بسکتبال المپیک، تماشاگران بسکتبال دنیا یک روز احساسی را پشت سر گذاشتند.

در روز شکست اسپانیا قهرمان و آرژانتین نایب قهرمان جام جهانی ۲۰۱۹ چین، برادران گسول، پائو و مارک، از بازی ملی خداحافظی کردند.

«باید در خصوص ادامه بازی در باشگاه با خانواده‌ام مشورت کنم». مارک گسول.

او در ۳۶ سالگی، همچنان با لیکرز در NBA قرارداد دارد. پائو با ۴۱ سال خداحافظی کرد. درست مثل لوئیس اسکولا آرژانتینی که پس از ۲۰ سال بازی در سطح اول بسکتبال دنیا، دیروز از تیم ملی آرژانتین کنار رفت.

ستارگان دو تیم در روز شکست تیم‌های‌شان تصمیم به خداحافظی گرفتند. اسپانیا دقایقی با تفکرات اسکاریولو از آمریکا پیش افتاد اما گرگ پاپوویچ در حال بازگرداندن مردانش به رقابت‌های فیبا، یک پیروزی با ارزش دیگر به دست آورد.

آمریکا در نیمه‌نهایی به استرالیا خورد. قبل از المپیک در بازی دوستانه در لاس وگاس، استرالیا موفق به شکست آمریکا شد. بومرزها که همچنان دست‌شان از مدال المپیک خالی است، با پتی میلز و جو اینگلز، برای فرصت باقی‌مانده در دو دیدار پایانی تلاش می‌کنند.

در دیگر دیدار #رودی_گوبرت و ایوان فورنیه، فرانسه را مقابل ایتالیا پیش انداختند. ایتالیایی‌ها بر خلاف انتظار تابستان خوبی داشتند و خود را به بازی‌های المپیک تابستانی رساندند. قهرمان داستان فرانسه مقابل این تیم اما نیکولاس باتوم با ۱۵ امتیاز و ۱۴ ریباند بود.

فرانسه به دیدار لوکا دانچیچ در اسلوونی خواهد رفت. اسلوونی بازی‌های تهاجمی را با ۹۰+ امتیاز در هر بازی پیش می‌برد. روند رو به رشد آنان از یوروبسکت ۲۰۱۷ ادامه دارد. وقتی دیروز آلمان مقابل اسلوونی شکست خورد، ارزش‌های دفاعی اسلوونی نیز با از دست دادن ۷۰ امتیاز نمایان شد اما همه می‌دانند ارزش واقعی بازی تهاجمی و دفاعی این تیم مقابل فرانسه نمایان می‌شود.

نوشته نیمه‌نهایی بعد از یک روز احساسی اولین بار در سایت خانه بسکتبال ایران پایگاه تخصصی بسکتبال ایران پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا