اخبار بسکتبال ایران

۳×۳ شریف در یک روز خاطره‌انگیز با چهره‌های فوتبالی / ادای احترام بسکتبال به استاد وطن‌خواهخانه بسکتبال ایراناخبار – خانه بسکتبال ایران


Warning: Undefined variable $author_details in /home/gitkdukq/public_html/wp-content/plugins/wp-user-profile-avatar/templates/wp-author-box-social-info.php on line 87

سایت خانه بسکتبال ایران؛

هفدهمین رویداد بسکتبال سه نفره دانشگاه صنعتی شریف با مراسمی برای بزرگداشت استاد رضا وطن‌خواه برگزار شد.

رضا وطن‌خواه چهره فوتبالی شناخته شده‌ای است اما در ایونت ۳×۳ شریف با حضور جمعی از بسکتبالیست‌ها به وی ادای احترام شد.
بازیکن ملی‌پوش دهه‌های ۴۰ و ۵۰ تیم‌های شاهین و پرسپولیس و مربی تیم ملی در زمان زنده‌یاد پرویز دهداری، از استادان دانشگاه صنعتی شریف است.

وی از مدافعان فوتبال ایران بود که لقب «فاکتی» بازیکن مشهور تیم ملی ایتالیا را به او داده بودند.

در جریان این بازی‌ها میهمانان فوتبالی زیادی آمده بودند. فریادشیران، معینی و… همسر زنده‌یاد منصور پورحیدری، فریده شجاعی هم بود. به اتفاق پیشکسوتانی چون طائرپور و باقری و …

بازی‌های ۳×۳ شریف با جو فوتبالی شروع شد اما بچه‌ها با رقابت‌‌های داغ در میان گل و قهوه و چای و شیرینی، موج مثبتی از بسکتبال به راه انداختند.

این ایونت‌ها در طول برگزاری توسط رضا ثانوی و تیم کاری‌اش شکل گرفت. آنان خشت روی خشت سه نفره شریف گذاشتند و بنای چشم‌نوازی ساختند.

برگزاری ایونت کار ساده‌ای نیست. اما آنان توانستند جمعه‌ای که گذشت هفدهمین دوره‌اش را تمام کنند. یک گروه جوان و کاربلد. تلفیق محیط دانشگاه با تماشای ۳×۳، جایی که خاستگاه اولیه بسکتبال است، آرام‌مان می‌کند. آنها به تیم‌ها تخفیف می‌دهند. بازیکن یکی از تیم‌ها می‌گفت تیم‌شان پول نداده اما مجوز بازی گرفته. یکی از مسئولان برگزارکننده هم گفت کمک‌هایی که تیم‌ها می‌کنند خرج مسابقات و جوایز و … می‌شود.

به گواه هفده دوره برگزاری؛ بازی‌های شریف هزینه‌های اضافی به ۳×۳ تحمیل نکرده است. با همین مقدار بودجه؛ کارهای داوطلبانه و جذب اسپانسر که از سرِ علاقه‌مندی خودِ تیم‌ها ایجاد شد، چرخ بازی‌ها می‌چرخد.

در ادامه مراسم گوینده بازی‌ها بازیکنان تیم فوت کلاب ایران را به عنوان قهرمان معرفی کرد. اشکان عبدالملکی، پیام وحیدی، علیرضا خزرک و امیرحسین پوآت.

کوش‌آنلاین شاپ
فواد کمالی، علیرضا صادقی، امین حیدری و علی محمدی.

انرژی‌سازان
کاوه نورافزا، محسن توانا، مهدی شفاعی و محمد ترابی.

از ایونت‌های نظیر شریف باید حمایت کرد. نیروهای جوان، فعال و عاشق. بدون حامی مالی که در این مورد بنا به دلایل سطح کلان اقتصاد کشور کار ساده‌ای نیست. اما شریف برای بقا و دوامش به این حمایت‌ها و حمایت‌های فدراسیون و هیئت بسکتبال تهران نیاز دارد تا همچنان سرِ پا بماند و به ۳×۳ خدمت کند.

نوشته ۳×۳ شریف در یک روز خاطره‌انگیز با چهره‌های فوتبالی / ادای احترام بسکتبال به استاد وطن‌خواه * خانه بسکتبال ایران پایگاه تخصصی بسکتبال *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا