اخبار بسکتبال ایران

انتقاد عامری از افزایش مبلغ قراردادها و وضعیت سرپرستی تیم‌هاخانه بسکتبال ایراناخبار – خانه بسکتبال ایران


Warning: Undefined variable $author_details in /home/gitkdukq/public_html/wp-content/plugins/wp-user-profile-avatar/templates/wp-author-box-social-info.php on line 87

سایت خانه بسکتبال ایران؛

چرا دوره‌های مدیریت و سرپرستی نداریم؟

سایت خانه بسکتبال ایران؛ هادی عامری که سرپرستی تیم‌های مختلف باشگاهی را در کارنامه خود دارد، از روند افزایش مبلغ قراردادها و هزینه‌های باشگاهها همچنین وضعیت بکارگیری سرپرستان تیم‌ها در بسکتبال انتقاد کرد.

وی به سایت جماران گفت:

«… درست است که روز به روز تورم بیشتر می‌شود و قرارداد بازیکنان هم طبیعتا باید افزایش پیدا کند اما باید وضعیت باشگاه‌ها و افرادی که می‌خواهند سرمایه گذاری کنند هم در نظر گرفت؛ این افزایش مبلغ قراردادها اگر نامتعارف و غیر اصولی و غیر منطقی باشد باشگاه‌ها فراری خواهند شد چون وقتی یک تیم هزینه سنگینی متحمل شود هیچ بازدهی و راه بازگشتی برایش ندارد بنابراین مسئولین ورزش و فدراسیون نسبت به این موضوع باید رسیدگی کنند».

عامری در خصوص سرپرستی تیم‌ها در بسکتبال گفت:

«متاسفانه در این چند سال که ما دیدیم انتخاب سرپرست اصولی انجام نمی‌شود مثلا یک کارمندی را می‌آورند به عنوان سرپرست یا یک پیشکسوت را به خاطر احترام سرپرست تیم می‌کنند درصورتی که کار تخصصی است. ما برای داوران و مربیان کلاس داریم اما برای مدیریت و سرپرستی هیچ دوره و کلاسی برگزار نمی‌کنند و هیچ فاکتور و شرایطی هم برای انتخاب سرپرست نگذاشته‌اند».

نوشته انتقاد عامری از افزایش مبلغ قراردادها و وضعیت سرپرستی تیم‌ها * خانه بسکتبال ایران پایگاه تخصصی بسکتبال *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا