اخبار بسکتبال ایران

۵ عملکرد برتر در یورو بسکت ۲۰۲۲خانه بسکتبال ایراناخبار ⋆ خانه بسکتبال ایران


Warning: Undefined variable $author_details in /home/gitkdukq/public_html/wp-content/plugins/wp-user-profile-avatar/templates/wp-author-box-social-info.php on line 87

سایت خانه بسکتبال ایران؛

رقابت‌های یورو بسکت ۲۰۲۲ دیروز با ۶ مسابقه پیگیری شد. در این بازی‌ها ۵ بازیکن عملکرد بهتری داشتند.

یان وزلی کمک کرد تا جمهوری چک به اولین برد خود در FIBA ​​Eurobasket 2022 در مسابقات روز دوشنبه برسد.این سنتر باتجربه با ۲۴ امتیاز در شوت ۹ از ۱۰ تقریباً بی عیب بود و در کنار ۷ ریباند، ۲ توپربایی و یک بلاک شات در پیروزی مهم ۸۸-۸۰ تیمش بر هلند نقش‌آفرینی کرد.

نیکولا یوکیچ با دبل دبل ۱۳ امتیازی و ۱۴ ریباند جایگاه خود را در خط مقدم ترکیب تثبیت کرد و در عین حال ۷ پاس گل داد تا صربستان با برتری ۱۰۰-۷۰ فنلاند را پشت سر بگذارد.

در همین حال، Svi Mykhailiuk بازی روز در میلان را با ۲۵ امتیاز به پایان رساند تا شروع بدون شکست اوکراین را حفظ کند زیرا آنها ایتالیا، میزبان گروه C را ۸۴-۷۳ شکست دادند.

کوستاس اسلوکاس پس از ۲۱ امتیاز در ۸۰ درصد شوت – از جمله ۵ پرتاب سه امتیازی – و ۵ پاس منجر به گل بریتانیا را با نتیجه ۹۳-۷۷ از پیش رو برداشت. یونان در این مسابقه راحت آنتتوکومپو را به میدان نفرستاد.

یکی دیگر از گاردهای در بهترین فرم، ای جی اسلاتر لهستانی بود که این بازیکن ۳۵ ساله با ۲۴ امتیاز و ۵ پاس گل در پیروزی مهم ۸۵-۷۶ مقابل اسرائیل نقش داشت.

در دیگر بازی دیروز کرواسی ۷۳ به ۷۰ استونی را شکست داد.

یورو بسکت با ۲۴ تیم در چهار گروه ۶ تیمی به میزبانی مشترک آلمان، جمهوری چک، گرجستان و ایتالیا در جریان است.

نوشته ۵ عملکرد برتر در یورو بسکت ۲۰۲۲ * خانه بسکتبال ایران پایگاه تخصصی بسکتبال *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا